Event Warszawa Wraca do Szkoły już w najbliższą sobotę!Badaniaprenatalne.pl

Event Warszawa Wraca do Szkoły już w najbliższą sobotę!

26 sierpnia w Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się długo wyczekiwane wspaniałe rodzinne wydarzenie – Warszawa Wraca do Szkoły. Będzie to dzień pełen atrakcji dla dzieci i dorosłych. Znajdziecie tam najlepsze marki, super zabawę, nie zabraknie również edukacji, ciekawych inspiracji i pomocy potrzebującym.

Wydarzeniu towarzyszy wielka akcja zakupowa „WYPRAWKA” – tysiące artykułów szkolnych w super promocyjnych cenach. Co więcej, będzie można również pomóc potrzebującym dzieciom i wesprzeć akcję charytatywną Wyprawka. Oprócz nowości rynkowych i zakupów w super cenach nie zabraknie warsztatów, szkoleń, spotkań ze specjalistami, animacji, gier i zabaw dla dzieci. Będą też degustacje, koncerty, konkursy z super nagrodami. Bilet rodzinny 10 zł, wszystkie atrakcje w cenie. Upominki dla wszystkich!

 

Uwaga! Wstęp bezpłatny dla osób które wesprą akcję charytatywną Wyprawka

 

Event Warszawa Wraca do Szkoły już w najbliższą sobotę!

 

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/141525139745821/


Przeczytaj również:

22/08/2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Polecany artykuł

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Reklama

NOVA

BEZPŁATNY CZAT

Przeczytaj inne:
Ciąża tydzień po tygodniu
Ciąża tydzień po tygodniu

Zmiany zachodzące w ciąży tydzień po tygodniu wpływają nie tylko na ogólne samopoczucie, ale także na sposób ubierania, organizację mieszkania, a nawet tryb życia i nawyki żywieniowe. Trwająca aż do porodu rewolucja hormonalna wywróci twoje...

Zamknij