Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Szczecinie - badaniaprenatalne.plBadaniaprenatalne.pl

Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Szczecinie

darmedW naszym Centrum Diagnostyki Ginekologiczno-Położniczej w Szczecinie czeka na Panie profesjonalna i wykwalifikowana kadra specjalistów, z których każdy posiada doświadczenie kliniczne. Nasi lekarze swoje kwalifikacje zawodowe zdobywali, a obecnie potwierdzają w renomowanych ośrodkach w Polsce i za granicą.

 
Posiadamy wysokiej jakości sprzęt diagnostyczno-terapeutyczny, w tym najnowszej generacji aparat USG, dzięki czemu jesteśmy w stanie umożliwić pacjentce ocenę ultrasonograficzną jak w najlepszych ośrodkach na świecie.Dzięki zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do Pacjentki jesteśmy w stanie szybko i precyzyjnie postawić prawidłową diagnozę. Prowadzimy pełen zakres badań cytologicznych oraz mikrobiologicznych, na co pozwala nam współpraca z laboratoriami medycznymi znanymi w całej Polsce.

Wykonujemy prenatalne badania ultrasonograficzne między 11-14 tygodniem ciąży wraz z oceną ryzyka wystąpienia między innymi zespołu Down’a i innych aberracji chromosomalnych, poprzez badania krwi.

Umiejętności i sprzęt zapewniają, że ocena budowy rozwijającego się dziecka jest zawsze precyzyjna i wiarygodna. Nasze pacjentki otrzymują zawsze pewne informacje. Docenia to również wielu lekarzy, którzy konsultują u nas swoje pacjentki.

W galerii na naszej stronie internetowej mogą Panie zobaczyć zdjęcia z USG 3D i 4D jakie mogą być niesamowitą pamiątką dla jeszcze nienarodzonego dziecka i jego rodziców.

Jakość naszych usług USG jest potwierdzona prestiżowymi certyfikatami, między innymi Certyfikat Sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego jak i Certyfikat Fetal Medicine Foundation.Nasz gabinet ginekologiczny jest jednym z najbardziej nowoczesnych w Szczecinie.

DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ

ul. Bogurodzicy 1/10
70-400 Szczecin
tel: 91 820 68 69, 601 78 23 01
rejestracja@darmed.net
www.darmed.net


Przeczytaj również:

16/06/2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Polecane

Reklama

ANONIMOWA SONDA

Czy robiłaś badania prenatalne?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Przeczytaj inne:
to badanie warto wykonać planując ciążę
Nieprawidłowy wynik badania PAPP-A. Co robić?

Zrobiłaś właśnie test PAPP-A i zastanawiasz się, co oznacza wynik? Nie wiesz, co robić dalej jeśli jest nieprawidłowy? Lekarz ginekolog dał ci skierowanie na amniopunkcję i nie wyjaśnił nic więcej? Pamiętaj, że nawet wtedy masz szanse...

Zamknij