Wszystko o ciąży - badaniaprenatalne.pl - portal dla kobietBadaniaprenatalne.pl

Wszystko o ciąży

wszystko o ciąży

Badaniaprenatalne.pl jest portalem, który powstał w 2004 roku. Od tego momentu jego popularność ciągle rośnie. Tematyka artykułów to m.in. badania prenatalne, przebieg ciąży, problemy z płodnością czy pierwsze tygodnie życia dziecka po porodzie.

Wszystko o ciąży – tematyka badań prenatalnych

Początkową ideą portalu było przedstawienie przyszłym mamom wielu przydatnych informacji o badaniach prenatalnych. Na stronie znajdują się więc artykuły na temat rodzajów badań wykonywanych podczas planowania ciąży i w jej trakcie. Dzięki tym tekstom przyszła mama dowiaduje się, jak przebiegają poszczególne testy, kiedy i gdzie warto je zrealizować oraz o czym mówi ich rezultat. Wskazane są także placówki, w których badania najlepiej przeprowadzić w danym mieście. Redakcja przedstawia informacje pewne i rzetelne, dzięki czemu przyszli rodzice mogą rozwiać wszelkie swoje wątpliwości.

Przeczytaj też: Badanie genu MTHFR

Wszystko o ciąży – dla każdej przyszłej mamy

Na stronie badaniaprenatalne.pl przyszłe mamy mogą dowiedzieć się niemal wszystkiego o ciąży, ponieważ tematyka artykułów jest różnorodna. Znajdą opis m.in. pierwszych i późniejszych objawów ciąży, szczegółowy jej przebieg wraz z podziałem na trymestry i tygodnie, informacje związane ze zdrowym stylem życia czy porady związane z połogiem.
Badaniaprenatalne.pl to jednak portal nie tylko dla kobiet, które są aktualnie w ciąży. Jego tematyka przyciąga również wszystkie osoby, które są na etapie planowania dziecka albo borykają się z problemami z płodnością lub poronieniami. Strona przedstawia również artykuły na temat przyczyn i leczenia niepłodności, przyczyn poronienia, badań po poronieniu czy praw, jakie kobieta ma w tym okresie.

Zobacz także: Badania prenatalne

Wszystko o ciąży – konsultacje z ekspertami

Strona przedstawia także odpowiedzi ekspertów na najczęściej zadawane i najważniejsze pytania. Co więcej, każdy czytelnik może skorzystać z możliwości kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub czat. Dzięki temu w szybki i prosty sposób można zyskać odpowiedź na nurtujące pytania i rozwiać wątpliwości oraz zgłosić swoje uwagi lub propozycje tematów artykułów. Portal oferuje również poradniki do pobrania w formacie pdf. Ich tematyka dotyczy ciąży, a pobranie całkowicie bezpłatne.

Przeczytaj również:

07/12/2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*

logo mamy-mamom.pl